• Medlemsbedrifter

Medlemsbedrifter

Personlig medlemsskap fremkommer ikke.

Bedrift Hovedkontakt Type
Adaptiva AS Inge Nærva B1
Apply Sørco AS Astrid Aadnøy B1
Beredskap no AS Trond Ingebrigtsen B1
Betonmast AS Svenn Erik Aanesen B1
Blå Kors Øst AS Ragnhild von Tangen B1
Bravida Norge AS, Tekn.avd Stab Robert Johansen B1
Busch Consulting AS Christian Busch B1
COEX AS Karl-Erik Johannessen B1
CoPro Live AS Harald Etnestad B1
Compendia AS Sigve Klakegg B1
Docmap AS Svein H. Syversen B1
Effekt - Effektive Prosesser as Torolf Paulshus B1
Elektroskolen AS Jon Leere B1
Elopak AS Bjørn Myklebust B1
Essentia AS Kari-Anne Lenvik B1
Extend AS Kjell Husby B1
Flytoget. Sikkerhet&Teknisk Mona Aabro B1
Fonn Software as Christian Tolås B1
Fred. Olsen Windcarrier Jan Fredrik Platou B1
Fürst Medisinsk Laboratorium Ida Mari Haugom B1
HEMIT - Helse Midt-Norge IT Tove Prestmo B1
HMS & Asbest A/S Tage Archilander Berg B1
Hydro Energi AS Geir Schefte B1
INOSA Baugstø Bente B1
Interoperabilitetstjenester AS Lars Kenneth Johnsen B1
Intertek Certification AS Roar Gudbrandsen B1
Karabin AS May Britt Fløttum B1
Kiwa Teknologisk Institutt AS Oddmund Wærp B1
Kommunerevisjonen i Oslo Hilde Ludt B1
Kvalex Kathrine Friis Schjetne B1
MARITIME PARTNER AS Nils Ivar Myklebust B1
Meteorologisk institutt Dag Kristoffersen B1
Mjørud AS Trond Rogstad B1
NLI as Jorunn Hjortesæter Bakken B1
NSM - Nasjonal Sikkerhetsmyndighet Jan Sverre Bringsli, Jan Fosse, B1
Nemko AS Terje Berntsen B1
Netpower Web Solutions AS Morten Andre Hjelle B1
Noble Installation AS Kurt Halsan B1
Norsk Medisinaldepot AS Hege Willoch B1
OFFB - Operatørenes forening for beredskap Marlén Jünge B1
Omsorgspartner Vestfold May Irene Fløtre B1
One Voice AS Eivind Moen B1
Orange Group AS Bjørnar Pettersen B1
Prima Holding Trondheim AS Erlend F. Harbak B1
Prosjektstyring Midt AS Mette Solberg B1
Qualisoft AS Tore Rasmussen B1
Quality Manager Plus AS Johs Oraug B1
ResOp AS Vibeke Bang B1
Safety Computing AS Rudi Baumgarten B1
Sandnes kommune, bydrift Torbjørn Corneliussen B1
Securitas AS - stabsenhet Sverre Thorstad B1
Selantic AS Remi Åsnes B1
Sensorlink AS Anne Grete Haugan B1
Simpli Software AS André Melbøe Bautz B1
Simtronics ASA B1
Sjøfartsdirektoratet Harald Karlsen B1
SoluDyne Pål Chr. Eidem B1
Spirit Energy Bent Danielsen B1
Sub Sea Services Bjørge Laugen B1
Sykehusinnkjøp HF Per Yngve Christensen B1
TE Connectivity Kai Bracker B1
TQM Partner AS Håkon Kallevig B1
Thermtech as Stein Kleppe B1
Trondheim Havn IKS Kurt Kristiansen B1
Trondheim bydrift VA Hallvar Selbekk B1
Unilabs Laboratoriemedisin AS Janken von Hirsch Hald B1
VEAS (Vestfjorden Avløpsselskap) Lisbet Fagerbakk B1
Vegtilsynet Bård Gjerde B1
Vesterålskraft Nett AS Anita White Olsen B1
Vivento AS Knut Jacobsen B1
Wergeland Bedriftsutvikling AS Wergeland Vilde B1
Wärtsilä Oil & Gas Systems AS Merete Heimdal B1
iQubeS AS Sigbjørn Tveit B1

Annonser

© 2016 - All rights reserved Norsk Forening for Kvalitet og Risikostyring / Org.nr: 985 841 020 / Webredaktør: aa@nfkr.no Utviklet av NETPOWER