Medlemsbedrifter

    Personlig medlemsskap fremkommer ikke.

    Bedrift Hovedkontakt Type
    AAK Safety AS Eivor Bjørndalseter B1
    ABB AS Bjarte Olsen B3
    AF Gruppen Norge AS Ronny Liverød B3
    AGILITY SUBSEA FABRICATION AS Endre Korsvold B2
    AKER BP ASA Geir Hamre Mathisen B3
    Aarbakke AS Alf Jakob Tjosevik B2
    Adaptiva AS Inge Nærva B1
    Aker Solutions AS Bjørn Lende B3
    Apotek 1 Gruppen AS Ellen Karine Ous B3
    Apply Sørco AS Astrid Aadnøy B1
    Asker Kommune Ernst Ole Solem B3
    AtB Vebjørn Rimala Herfjord B2
    Atea AS Marianne Dahl Treseng B3
    Avinor AS, Konsernstab sikkerhet Svein Ingebrigtsen B3
    BKK AS Liv Ljones B3
    Bane NOR Gry Dahl B3
    Beredskap no AS Trond Ingebrigtsen B1
    Betonmast AS Svenn Erik Aanesen B1
    Blå Kors Øst AS Ragnhild von Tangen B1
    Bravida Norge AS, Tekn.avd Stab Robert Johansen B1
    Brunvoll Volda AS Thilo Lindner B2
    Busch Consulting AS Christian Busch B1
    COEX AS Karl-Erik Johannessen B1
    Chemring Nobel AS Henriette Ruud B2
    CoPro Live AS Harald Etnestad B1
    Compendia AS Sigve Klakegg B1
    DNV GL Business Assurance Norway AS Siv Emanuelsen B2
    Deloitte AS Svenn Erik Edal B3
    DnB ASA Geir Sundland B3
    Docmap AS Svein H. Syversen B1
    Drammen kommune Marit Bulling Lind B3
    Eaton Hernis Freddy Andersen B2
    Effekt - Effektive Prosesser as Torolf Paulshus B1
    Elektroskolen AS Jon Leere B1
    Elopak AS Bjørn Myklebust B1
    Equinor PRD Andreas Normann Johnsen B3
    Essentia AS Kari-Anne Lenvik B1
    Extend AS Kjell Husby B1
    FMC Kongsberg Subsea AS Roma Sharma B3
    Felleskjøpet Rogaland Agder Kim Malmin B2
    Flytoget. Sikkerhet&Teknisk Mona Aabro B1
    Fonn Software as Christian Tolås B1
    Forsvarsbygg Vibeke Hoddevik B3
    Forsvarsmateriell Terje Stabo B3
    Fortum Oslo Varme AS Sigurd Hellem B2
    Franzefoss AS Bernt Ola Bratlien B2
    Fred. Olsen Windcarrier Jan Fredrik Platou B1
    Fredrikstad kommune Bjørn Ove Klubbenes B3
    Fürst Medisinsk Laboratorium Ida Mari Haugom B1
    GKN Aerospace Norway AS Oddveig Jensen B2
    Gard AS Martin Skjævestad B2
    Gassco AS Tone Gravdal B2
    Gjensidige Forsikring ASA B3
    Glencore Nikkelverk AS Harald Eik B3
    Global Maritime AS Mikal Grure Eie B2
    HEMIT - Helse Midt-Norge IT Tove Prestmo B1
    HMS & Asbest A/S Tage Archilander Berg B1
    Hydro Energi AS Geir Schefte B1
    Høgskulen på Vestlandet Maria Stene-Jonassen B3
    I.P. Huse AS Janne Karin Vasstein B2
    INOSA Baugstø Bente B1
    Icopal as John Blåfjell B2
    Interoperabilitetstjenester AS Lars Kenneth Johnsen B1
    Intertek Certification AS Roar Gudbrandsen B1
    Jæger Automobil AS Jens Petter Jæger B2
    Karabin AS May Britt Fløttum B1
    Kiwa Teknologisk Institutt AS Oddmund Wærp B1
    Kleven Maritime AS Jogeir Skinnes B2
    Kommunerevisjonen i Oslo Hilde Ludt B1
    Kongsberg Defence & Aerospace Trond Sundby B3
    Kongsberg Maritime AS Bente Hallingstad B3
    Kruse Smith Entreprenør AS Nina Steen Læknes B3
    Kvalex Kathrine Friis Schjetne B1
    Lloyd's Register Consulting - Energy AS Arve Sandve B2
    Lyse Elnett AS Egil Johansen B3
    MARITIME PARTNER AS Nils Ivar Myklebust B1
    MacGregor Pusnes AS Otto Skår B2
    Mattilsynet Line Rebecca Storhaug B2
    Meteorologisk institutt Dag Kristoffersen B1
    Mjørud AS Trond Rogstad B1
    NAV - Arbeids og velferdsdirektoratet Kristine Bosio Horn B3
    NLI as Jorunn Hjortesæter Bakken B1
    NSM - Nasjonal Sikkerhetsmyndighet Jan Fosse B1
    Nemko AS Terje Berntsen B1
    Netpower Web Solutions AS Morten Andre Hjelle B1
    Nettpartner AS Vibeke Jargel B2
    Nexans Norway AS Anne Karin Tolfsen B3
    Noble Installation AS Kurt Halsan B1
    Nord universitet Trøndelag Odd Kristian Myhre B3
    Nordland Fylkeskommune Jonny Brodersen B3
    Norges forskningsråd Paal-Erik Strande Olsen B2
    Norsk Medisinaldepot AS Hege Willoch B1
    OFFB - Operatørenes forening for beredskap Marlén Jünge B1
    OUS HF Avd for immunologi og transfusjonsmedisin Nina Ørvim B2
    Omsorgspartner Vestfold May Irene Fløtre B1
    One Voice AS Eivind Moen B1
    Orange Group AS Bjørnar Pettersen B1
    Oslo kommune, Vann- og avløpsetaten Aina Sundve B2
    Otera Infra AS Gunnar Børresen B2
    Petroleumstilsynet Ingrid Årstad B2
    Politiets data og materielltjeneste Brita Næss B2
    Prima Holding Trondheim AS Erlend F. Harbak B1
    Proactima AS Stian Hetlevik B2
    Prosjektstyring Midt AS Mette Solberg B1
    Qualisoft AS Tore Rasmussen B1
    Quality Manager Plus AS Johs Oraug B1
    Renovasjonsetaten,Oslo kommune Grete Eidsmo Abrahamsen B2
    ResOp AS Vibeke Bang B1
    SINTEF Jørn Stefanussen B3
    SYKEHUSAPOTEKENE HF Anne Katrin Haga B3
    Safetec Nordic AS Reidun Værnes B2
    Safety Computing AS Rudi Baumgarten B1
    Sandnes kommune, bydrift Torbjørn Corneliussen B1
    Securitas AS - stabsenhet Sverre Thorstad B1
    Selantic AS Remi Åsnes B1
    Sensorlink AS Anne Grete Haugan B1
    Simpli Software AS André Melbøe Bautz B1
    Simtronics ASA B1
    Sjøfartsdirektoratet Harald Karlsen B1
    Skagerak Energi Gunnar Stokke B3
    Skanska Norge AS Anita Ramsø B3
    Skatteetaten Siri Viken B3
    SoluDyne Pål Chr. Eidem B1
    Spirit Energy Bent Danielsen B1
    Statens Strålevern Unn Hilde Refseth B2
    Statens Vegvesen Knut A Skjær B3
    Statnett SF Rune H. Bjerke B3
    Sub Sea Services Bjørge Laugen B1
    Sykehusinnkjøp HF Per Yngve Christensen B1
    TE Connectivity Kai Bracker B1
    TINE SA Rune M. Moen B3
    TQM Partner AS Håkon Kallevig B1
    Telenor avd. Risk Stig Birkeland B1
    Thermtech as Stein Kleppe B1
    TiZir Titanium & Iron AS Rolf Eriksen B2
    Trelleborg Offshore Norway AS Linn Gulbrandsen B2
    Trondheim Havn IKS Kurt Kristiansen B1
    Trondheim bydrift VA Hallvar Selbekk B1
    TrønderEnergi Nett AS Noralf Osen B2
    Ulstein Group ASA Vibeke Rasmussen B3
    Undervisningsbygg Oslo KF Tor Håvard Andreassen B2
    Unilabs Laboratoriemedisin AS Janken von Hirsch Hald B1
    VEAS (Vestfjorden Avløpsselskap) Lisbet Fagerbakk B1
    Vard Electro AS Iren Anette Hatlehol B2
    Vegtilsynet Bård Gjerde B1
    Vesterålskraft Nett AS Anita White Olsen B1
    Vestre Viken HF Hanne Juritzen B2
    Vinghøg AS Runar Jacobsen B2
    Vivento AS Knut Jacobsen B1
    WSP Norge AS Hedvig Mauseth B2
    Wacker Chemicals Norway AS B2
    Wergeland Bedriftsutvikling AS Wergeland Vilde B1
    Wood Group Mustang Norway AS Ståle Øisang B2
    Wärtsilä Oil & Gas Systems AS Merete Heimdal B1
    iQubeS AS Sigbjørn Tveit B1

    Annonser

    © 2016 - All rights reserved Norsk Forening for Kvalitet og Risikostyring / Org.nr: 985 841 020 / Webredaktør: aa@nfkr.no Utviklet av NETPOWER