Invitasjon til åpen fagsamling hos Centrica Energi: Informasjonssikkerhet, “Hvordan sikre bedriftens verdier?” – Stavanger 17.11.2016
Åpen fagsamling hos Centrica Energi, 17.nov-16, foredrag av Aeger Group ..
Informasjonssikkerhet (Del 2):
«Hvordan sikre bedriftens verdier?»
Tidspunkt: 17. november 2016, kl. 13:00 – 15:00
OBS! riktig adresse: Centrica Energi, Veritasveien 29, Stavanger
Centrica-bygget
Foto: Fotoseach
NFKR Region Rogaland har gleden av å inviterer til fag- / nettverkssamling i samarbeid med Centrica Energi.
Foredraget vil beskrive teknologiske aspekter og søke å gi innsikt i temaet samt fokuserer på sikkerhet som en integrert del av virksomheters strategi og som en viktig del av operativ drift.
Ekstra beskyttelse av bedriftssensitiv informasjon og bevisstheten om at dette er et lederansvar.
Foredraget holdes av Aeger Group som bistod faglig under Aftenpostens avsløringer om IMSI catchere/ulovlige basestasjoner i Oslo tidligere, som da fikk bred mediedekning (Link til artikkel i Aftenposten: http://mm.aftenposten.no/stortinget-og-statsministeren-overvakes/ ).
Våre fagsamlinger er åpne medlemsmøter, gratis for medlemmer og vertskap. Du er velkommen til å invitere med deg dine kollegaer og andre som har interesse av temaet.
Vel møtt til foredrag og erfaringsutveksling med et spennende tema!
Vennlig hilsen
NFKR Rogaland – regionstyret v/ Arnie Werner Hagen, regionstyreleder og
Bent Danielsen, Centrica Energi og regionstyremedlem
Norsk Forening for Kvalitet og Risikostyring
Torolf Paulshus, daglig leder og 1st VP EOQ
Følg oss gjerne på Twitter | Facebook | LinkedIn
* Dette møtet er åpent for alle. Ønsker du å bli medlem og være med å bygge faglig nettverk – se “meld deg inn” på www.nfkr.no, sjekk gjerne om din bedrift er medlem først. Velkommen !
Norges representant for